Sandalye Döşeme

1991 yılından günümüze firmamız sürekli yenilenen kumaş ve renk tasarımlarıyla evinizde bulunan tüm mobilyaları yeniliyor. Tek bir döşemeyle evinizin dekorasyonunu değiştirmek isterseniz firmamız uzun yıllardır döşeme alanına getirdiği yeniliklerle sektördeki bir numaralı firma olmaya devam ediyor.  İşinin ehli ustalarımız, birinci kalite malzememiz ve taklit edilen tarzımızla en çok tercih edilen döşeme firması olmaktan gurur duyuyoruz.  Kurumsal nitelikteki hizmetlerimiz bizimle çalışmak isteyen herkesin evine yeni bir dokunuş getirebilir. İstediğiniz tarzda berjerler, çalışma koltukları ve Sandalye Tamiri çeşitlerini bizimle paylaşmanız yeterli. Geniş kumaş seçeneklerimiz içerisinde isteğinize uygun bir döşeme yapabileceğimize eminiz.

Sandalye Döşeme Aşamaları Nelerdir?

Sandalye TamiriKoltuk DöşemeOfis Büro Koltuk Tamiri ve berjerleri ve de çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız Doğrugöz Koltuk Döşe olarak ürün değişimlerinde size koltuklarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor. Mobilyalarınızın döşemelerini değiştirmemiz için bizi aradığınızda firmamız tarafından gönderilen araç mobilyalarınızı teslim alarak atölyemize getirir. Atölyede tüm döşemesi sökülen koltukların iskelet bölümünde hasar varsa oda giderilir. Gerekiyorsa boyama işlemi yapılır. Boyalar kuruduktan sonra seçtiğiniz desen ve renkteki yeni döşemeler mobilyalarınıza monte edilmeye başlanır. Firmamızdaki tüm ustalar bu konuda oldukça tecrübeli olup gayet muntazam bir şekilde kumaş döşemesini işlerler. KoltukBerjer ve Sandalye Döşeme işlemleri tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere özenle paketlenerek yola çıkarılır. Eşyalarınızın paketlendiği için yolculuk sırasında kirlenmez ve hasar görmezler.  Size ulaşan eşyaları yeni dekorasyonunuzda istediğiniz gibi yerleştirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sandalye ve Koltuk Döşeme Fiyatları

Firmamız size sunduğu tüm bu ayrıcalıklı hizmetleri hangi fiyatlarla yapıyor merak edebilirisiniz. Ancak endişeye gerek yok. Sandalye ve koltuk döşeme firmamız sunduğu hizmetlerin ederince bir fiyat biçer. Ödeyeceğiniz döşeme değişim fiyatı kullanılan kumaş miktarı ve cinsine göre değişmekte olup haricinde ek bir bedel ödemezsiniz. Bu sayede mağazalarda bulunan mobilyalardan çok daha uygun fiyatlı ve yepyeni koltuk ve sandalyeler elde etmiş olursunuz.