Koltuk Tasarım ve İmalatı

Doğrugöz Koltuk Döşeme ve Tasarım Firması, müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerinden bir diğeri de Koltuk Tasarımıdır.  ANTAYLA' da özel tasarımla koltuk yaptırmak isteyen müşterilerin parmakla gösterdiği ender firmalar arasında yer alan Doğrugöz Koltuk Döşeme ve Tasarım Firması, profesyonel bir bakış açısı ve çalışma prensibi ile koltuk tasarım ve  imalatı yapmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla tüm hizmetlerinde mükemmelliği arayan firmamız, ticari kaygıdan uzak çalışma prensibi ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile ANTALYA Merkez ve Merkeze bağlı köy Kasabalara  hizmetlerini ulaştırmaktadır. Koltuk tasarım ve imalatı öncelikle iskelet, kolon, sünger, elyaf, astar ve ayrıca kumaş kullanılmaktadır. Kurumumuzda dayanıklılığı ve bununla birlikte uzun geçerliliği nedeniyle fırınlanmış gürgen ağacından Oluşturulan iskelet, özel kesim lastik kolon, birinci sınıf sünger ve birinci sınıf kumaş ile üretim yapılmaktadır.

Birinci Sınıf İşçilik ve Malzeme

Koltuk imalatı hizmetimizden faydalanarak hayalinizdeki koltuk modellerini yaptırabilirsiniz. Eviniz veya işyeriniz için özel ölçülerde mobilya ihtiyaçlarınıza özel koltuk imalatı hizmetimizden faydalanarak çözüme kavuşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz tarafından kendi atölyelerimizde üretilen koltuklar kalite ve beğeni garantisi sunmaktayız.